Yatak Fiyatları | Yataş, İşbir, İstikbal, Mondi Yatak Modelleri

2012 – 2013 yatak fiyat listesi, bütün markaların tüm çeşit ve modellerinin yatak fiyatları ve yatak fiyat listeleri


kare
 • İdaş yatak fiyatları

  Tanınan bir yatak markası olan idaş yatak fiyatları yatakların özelliklerine göre, tek kişilik veya çift kişilik olmasına göre değişmektedir. Her bütçeye uygun idaş marka yataklar bulunmaktadır. Sağlıklı, ergonomik,  ortopedik özelliklere sahip olan yatakların dinlendirici özelliği de bulunmaktadır. İdaş yatak bebekleri de düşünerek bebek yataklarını da satışa sunmaktadır. İdaş yatakları özelliklerine göre koleksiyon oluşturmakta ve farklı isimlerle satışa sunulmaktadır. Marttist collection, silver collection, gold collection, platinum collection, clima collection idaş marka yatakların bazılarının ismidir.

  Goodies baby bed collection ise bebek yataklarına verilen isimdir. İdaş bebek yatakları bebek sağlığına zararlı maddeler içermemekte ve bebeklerin ergonomisine uygun olarak tasarlanan yataklardan oluşmaktadır. Anti bakteriyel, leke tutmayan özelliklere sahiptir.

   

  İdaş yatak satışı yapan mağazalar zaman zaman kampanyalar düzenleyerek idaş yatak fiyatlarında indirimler yapmakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İdaş yatakları herkesin aradığı özelliklerde yataklar sunmaktadır ve tam ortopedik, yarı ortopedik, organik yataklarla müşterilerin ihtiyacına cevap vermektedir.  Konforlu idaş yatakları kullanan kişiler deliksiz uyku uyumakta  ve zinde uyanmaktadır.

  Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

   

  Benzer Yazılar

  Google Araİdaş yatak fiyatları

  Devamını Oku