Yatak Fiyatları | Yataş, İşbir, İstikbal, Mondi Yatak Modelleri

2012 – 2013 yatak fiyat listesi, bütün markaların tüm çeşit ve modellerinin yatak fiyatları ve yatak fiyat listeleri


kare
 • Çift kişilik yatak fiyatları

  Çift kişilik yataklar geniş ölçüleri ve ekonomik çift kişilik yatak fiyatları ile birçok yatak firması tarafından satışa sunulmaktadır. İdaş, konfor, yataş, istikbal, mondi, yatsan, İşbir gibi marka olan çift kişilik yataklar farklı özelliklere sahiptir bulunmaktadır. Önce kalite anlayışı ile tasarlanan çift kişilik yatak modelleri ortopedik, perdli ve ortopedik, pedli, visco, full ortopedik, ergonomik, visco ve masajlı, ergonomik masajlı özellikler taşımaktadır.

  Çift kişilik yatak fiyatları zaman zaman firmaların yapmış olduğu kampanyalar ile çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıca çift kişilik ikiz yatak modelleri de satışa sunulan çift kişilik yataklar arasında yer almaktadır. Herkesin ihtiyacına göre farklı özelliklerde üretilen çift kişilik yataklar sağlam ve dayanıklı olması nedeni ile yıllarca kullanılmaktadır. Yatak özellikleri arasında koku yapmama, bakteri üretmeme, terletmeme gibi özellikler bulunmakta ve sağlığa zararlı olmayan malzemelerden yapılmaktadır.

   

  Çift kişilik yatakların yatak kılıfları kir ve leke tutmamakta, kolay bir şekilde silinerek temizlenebilmektedir. Bel ve sırt ağrılarından şikayet edenler için tasarlanan ergonomik ve ortopedik yataklar şikayetleri azaltmakta veya yok etmektedir. Çift kişilik yatak fiyatları her bütçeye uygun olarak kredi kartına taksit yapılarak satışa sunulmaktadır.

  Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

   

  Benzer Yazılar

  Google AraÇift kişilik yatak fiyatları

  Devamını Oku