Yatak Fiyatları | Yataş, İşbir, İstikbal, Mondi Yatak Modelleri

2012 – 2013 yatak fiyat listesi, bütün markaların tüm çeşit ve modellerinin yatak fiyatları ve yatak fiyat listeleri


kare
 • Baza Başlık Modelleri

  Yatak odasını ihtişamını ve güzelliğini öne çıkaran unsurların başında baza başlıkları gelir. Yatak odalarının olmazsa olmazı olan ve genellikle birçok farklı detay ile süslenmiş baza başlıkları siz alıcılarına sunuluyor. Eğer spor tarzda bir yatak odası oluşturmak istiyorsanız, baza başlığınızı alırken deri ya da düz bir kumaş olarak tasarım yapılmış bir modeli tercih edebilirsiniz. Temizlenmesi de gayet kolay olan bu modeller ile hem rahat edecek hem de spor şıklık yaratacaksınız.

   

  Eğer siz daha klasik hatları seviyor iseniz, işlemeli bir baza başlık modellerini tercih edebilirsiniz. Beyaz üstüne altın işlemeli bir tarz odanızı çok şık ve klasik çizgilere sokacaktır. Böylelikle klasik bir yatak odasından çok uzak, herkesin imrendiği bir oda yaratabilirsiniz.

   

  Sizlerde baza başlık modellerini satın alırken mutlaka tarzınızı oluşturun ve ona göre model seçmeye başlayın. Böylelikle nokta atışı yapacak ve size en uygun modeli hemen bulma şansına sahip olacaksınız. Sizlerde yatak odalarınıza hem hayat verin hem de yaşanacak en şık odalardan biri olarak tasarlayın.

  Benzer Yazılar

  Google AraBaza Başlık Modelleri

  Devamını Oku