Yatak Fiyatları | Yataş, İşbir, İstikbal, Mondi Yatak Modelleri

2012 – 2013 yatak fiyat listesi, bütün markaların tüm çeşit ve modellerinin yatak fiyatları ve yatak fiyat listeleri


kare
 • Bambu mobilya modelleri ve fiyatları

  Bambu mobilyalar bahçede, yazlık evlerde ve son yıllarda evlerin bütün alanlarında kullanılmaktadır. Sağlam, dayanıklı ve estetik görünümlü olması nedeniyle tercih edilen bambu mobilya modelleri ve fiyatları internet üzerinde web sayfası bulunan bambu mobilya satışa yapan firmaların web sayfalarından beğenilerek satın alınabilmektedir. Bambu mobilyalar koltuk, sehpa, sandalye, masa tasarımlarıyla beğeniye sunulmaktadır.

  Günümüzde oturma odalarında şık görüntüler sergileyen bambu koltuk, bambu sehpa ve bambu kitaplık kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Ayrıca balkonlarda da kullanılmaktadır. Bambu ağacının dayanıklı olması ve vernikli bambu koltukların nemden etkilenmemesi nedeniyle yıllarca kullanılabilmektedir.

   

  Minder ve yastıklarla kullanılan bambu mobilya modelleri ve fiyatlarının ekonomik olması nedeniyle zengin takımlar oluşturulmaktadır. Bambu salon köşe takımları şık salon görüntüleri sergilemekte ve doğal bir görünüm sunmaktadır.  Bahçelerde modern tasarlanmış bambu bahçe salıncakları da yer almaktadır. Bahçe salıncakları damla görünümlü, oturma ve sırt minderli ve salıncağın üst kısmı güneş geçirmeyecek şekilde dizayn yapılmıştır. Profil ayaklara sahiptir ve asılarak kullanılmaktadır.

  Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

   

  Benzer Yazılar

  Google AraBambu mobilya modelleri ve fiyatları

  Devamını Oku